VodafoneeShop

E-shop MySQL PHP React RUIAN Storybook

Vodafone Czech Republic se rozhodl řešit svůj e-shop nezávisle na skupinovém řešení a hledal partnera pro custom vývoj tohoto řešení. Mimo jiné bylo klíčové navrhnout architekturu tak, aby do budoucna umožňovala další rozvoj a rozšiřování. Protože propozice se neustále mění a e-shop na nové podmínky musí rychle reagovat.

Cíle projektu

Zadání obsahovalo jasné business cíle a společně s klientem jsme hledali cestu, jak jich nejlépe dosáhnout. Od začátku nás těšil vzájemný partnerský přístup, který se časem ještě prohloubil a přetrvává dodnes.

Realizované řešení

Klientovi se potvrdilo, že vyvinout lokální řešení dává daleko lepší možnosti kontroly a přináší flexibilitu. Na průběžné změny trhu i legislativy pak může lépe reagovat a tím získává výhody před konkurencí.

Závěr

Věříme, že s klientem máme vztahy, které se jen tak nezpřetrhají a naše vzájemná spolupráce bude mít pokračování. 

„MF je pro nás dlouhodobý a stabilní parťák, který nás nenechá ve štychu a všechna naše složitá zadání nějak vyřeší.“

Chcete s námi spolupracovat?

Ozvěte se nám

Další reference

Moje O2 Family - Redesign Samoobsluhy screenshot

Moje O2 Family - Redesign Samoobsluhy

Klient se rozhodl modernizovat svoji samoobsluhu nejen vizuálně, ale také z pohledu performance. Rychlost odezvy pro uživatele pro něj byla na prvním místě.

Contin screenshot

Contin

Klient potřeboval pro svůj rostoucí business systém „na míru“ pro správu jednotlivých likvidací. Trh takové řešení nenabízel, bylo tedy potřeba je vyvinout – úkol pro nás.

Letiště - rezervační systém pro školení screenshot

Letiště - rezervační systém pro školení

Vyhráli jsem tendr na rezervaci a evidenci účastníků školení personálu a dodavatelských subjektů Letiště Praha. Klient měl tentokrát hodně přesnou představu ohledně svých požadavků a cílů.