Naše práce mluví za nás

Vodafone e-shop

Největší výzva v rámci projektu

Mimo jiné bylo klíčové navrhnout architekturu tak, aby do budoucna umožňovala další rozvoj a rozšiřování. Protože propozice se neustále mění a e-shop na nové podmínky musí rychle reagovat.

Na samotném začátku

Vodafone Czech Republic se rozhodl řešit svůj e-shop nezávisle na skupinovém řešení a hledal partnera pro custom vývoj tohoto řešení.

Jak jsme s klientem hledali řešení

Zadání obsahovalo jasné business cíle a společně s klientem jsme hledali cestu, jak jich nejlépe dosáhnout. Od začátku nás těšil vzájemný partnerský přístup, který se časem ještě prohloubil a přetrvává dodnes.

Jak to celé dopadlo

Klientovi se potvrdilo, že vyvinout lokální řešení dává daleko lepší možnosti kontroly a přináší flexibilitu. Na průběžné změny trhu i legislativy pak může lépe reagovat a tím získává výhody před konkurencí.

A co dál?

Věříme, že s klientem máme vztahy, které se jen tak nezpřetrhají a naše vzájemná spolupráce bude mít pokračování. 

Klient říká:

„MF je pro nás dlouhodobý a stabilní parťák, který nás nenechá ve štychu a všechna naše složitá zadání nějak vyřeší.“

Naše další projekty

Contin screenshot

Contin

Klient potřeboval pro svůj rostoucí business systém „na míru“ pro správu jednotlivých likvidací. Trh takové řešení nenabízel, bylo tedy potřeba je vyvinout – úkol pro nás.

Více o Continu COS

Renomia - Contact screenshot

Renomia - Contact

Klient RENOMIA se na nás obrátil s požadavkem vyvinout platformu, jejímž prostřednictvím by se zákazníkům zobrazovala vybraná data z interního informačního systému. Samozřejmě za předpokladu dodržení všech bezpečnostních podmínek. 

Více o Renomia - Contact

Moje O2 Family - Redesign Samoobsluhy screenshot

Moje O2 Family - Redesign Samoobsluhy

Klient se rozhodl modernizovat svoji samoobsluhu nejen vizuálně, ale také z pohledu performance. Rychlost odezvy pro uživatele pro něj byla na prvním místě.

Více o redesignu samoobsluhy O2 Family