Hledáme

Junior Graphic Designer

#Figma #photoshop #creative #online #digital #design #3D

Do naší kreativní divize DIGITAL Vision hledáme nadšeného grafika.

Zaměření: online a digitál

  • Hledáme nadšeného grafika, který se s námi rád posune od jednodušších úkolů, jako je příprava bannerů a postů na sociální sítě, ke komplexnějším projektům, za které bude mít sám zodpovědnost. Dáme ti prostor rozvíjet se dál směrem, který ti dává smysl – ať už chceš navrhovat rozsáhlé weby a e-shopy, stručné interaktivní microsites, nebo kreativní obsah pro sociální sítě.

Co dělá náš design tým?

  • Pomáháme klientům představit produkty a služby v digitálu poutavě a neotřele, ale hlavně klademe důraz na uživatelskou přívětivost a funkční design.

S jakými nástroji pracujeme?

  • Naším nejoblíbenějším nástrojem je aktuálně Figma. Jednou za čas je ale potřeba oprášit i Photoshop. Občas stříháme a upravujeme videa v After Effects. A rádi zkoušíme nové nástroje, podle toho, co sedí ke konkrétnímu projektu a v čem se nám dobře pracuje.

Jak funguje náš tým?

  • Jsme malý rozvíjející se tým. Každý člen má prostor vyjádřit svůj názor a ovlivnit, kam směřujeme. Zakládáme si na kvalitě před kvantitou a je pro nás zásadní, aby naše práce byla smysluplná a přinášela hodnotu. Design navrhujeme v kontextu prostředí, kam je určen a úzce spolupracujeme s vývojáři, kteří ho přivádějí k životu. Řešíme rozmanité projekty pro mezinárodní klienty a těší nás, že naše práce je vidět a přináší výsledky – i kdyby šlo jen o drobnosti.

Je to práce pro tebe? Chceš se dozvědět víc? Napiš nám, přihoď portfolio se svými projekty z digitálního prostředí a pojďme se potkat.

Nejsme továrna na hromadu jednoduchých webů, naším cílem je tvorba zajímavých a složitých aplikací. Děláme všechno pro splnění cílů a řešení potřeb významných klientů, jakými jsou např. Vodafone, Hypoteční banka, O2 Family nebo Renomia.

V našem dvacetičlenném agilním týmu pracujeme na mnoha klientských projektech i na rozvoji interních projektů. Jsme agilní vůči klientům i při úpravách vnitřních procesů. Všichni členové týmu mají možnost se podílet na směřování firmy, protože nejsme direktivně řízená firma a nedíváme se na vše jen přes business.

Chceš s námi pracovat?

Jen 20 % lidí na světě dělá práci, kterou mají rádi. Počítáme se mezi ně. Potkáváme se často i mimo pracovní dobu – obvykle při sportu nebo u grilu. Tým se rozšiřuje, ale lidé odcházejí málokdy a dveře tu nebouchají. To všechno jsou pro nás dobrá znamení.