Reference

Vodafone

Web Vodafone.cz

Web  vodafone.cz
Web vodafone.cz

Web Vodafonu se více přizpůsobil mezinárodnímu komunikačnímu stylu společnosti a po technologické stránce je v souladu s nejmodernějšími trendy. Jeho základem je redakční systém MEDIA FACTORY na platformě Baseon. Stránky jsou vystavěny na HTML5 a CSS 3, což představuje dobré východisko jak pro další kreativní a technologický rozvoj webu, tak pro mobilní přístupnost. Web využívá pokročilých možností adaptivního layoutu – prvky na stránce se dynamicky přeskupují dle velikosti displeje.

Došlo také k zřetelné změně webové architektury, informace jsou nyní strukturovány přehledněji a uživatelům servírovány postupně, v logických krocích, takže mají čas všechno vstřebat a najít přesně to, co hledají.  Design webu se dočkal decentnějších úprav. Odrážejí se v něm zásady nové korporátní identity Vodafonu a obecná snaha po větší čistotě, přehlednosti a snazší použitelnosti.

Zobrazit On-Line

Spuštění projektu:

Leden 2011

Líbí se vám ukázky? Kontaktujte nás, domluvíme spolupráci!

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.