Reference

Tescoma

Tescoma – Vše o vaření.cz

Portál s příznačným názvem Vše o vaření vznikl v MEDIA FACTORY a jeho hlavním partnerem je společnost Tescoma. Vše o vaření je komunitní projekt, na jeho podobě se podílejí všichni uživatelé portálu. A mezi prvními jsou to známí čeští i slovenští kuchaři, odborníci i celebrity jako Ivan Vodochodský, Roman Paulus, Radek Šubrt, Pavlína Berzsiová, Markéta Hrubešová či Petr Stupka.

Portál je vystavěn na publikační platformě Baseon, oceněné titulem IT produkt roku 2010, díky níž může nabídnout celou řadu užitečných aplikací jako jednoduché vytvoření a vytisknutí nákupního lístku podle vybraného receptu, doporučení vhodného receptu podle toho, co zrovna máte v ledničce či snadné vyhledávání a práci s databází receptů a souvisejících informací.

Vše o vaření rovněž komunikuje na českých a slovenských sociálních sítích – slovenská mutace se jmenuje Varíme.sk – díky Facebookové stránce a profilu na Twitteru.

Zobrazit On-Line

Spuštění projektu:

Říjen 2010

Líbí se vám ukázky? Kontaktujte nás, domluvíme spolupráci!

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.