Reference

Modrá pyramida

web

Modrá pyramida patří k předním poskytovatelům finančních produktů v České republice. Proto není překvapivé, že pravidelně investuje do renovací svého webu. Kvalitní a uživatelsky vstřícné internetové stránky představují totiž důležitý most mezi společností a jejími klienty.

Z hlediska architektury patří k hlavním změnám sloučení některých kategorií, které činí orientaci na webu snazší a rychlejší. V zásadě si však stránky uchovaly vizuální i layoutovou kontinuitu a uživatelé uvyklí původnímu designu by s tím novým neměli mít potíže.

Prezentace je založena na příbězích, které procházejí webem od domovské stránky po jednotlivé finanční produkty a tvoří tak jeho pomyslnou osu. Dynamika příběhů je sice naznačena pouze jemně, přesto však systematicky a důmyslně. Pět hlavních produktových oblastí Modré pyramidy bylo zasazeno do kontextu modelových životních situací, které jsou načrtnuty pomocí fotografií jednotlivých „hrdinů" a přiléhavých sloganů. K příběhům, pohybu, změně, dynamice a vývoji odkazuje také leitmotiv celých stránek, totiž motiv šipky, který je skutečně všudypřítomný – a to ve všech vrstvách designu.

Zobrazit On-Line

Spuštění projektu:

Leden 2011

Líbí se vám ukázky? Kontaktujte nás, domluvíme spolupráci!

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.