Reference

Krka

webová aplikace

Krka

Krka je slovinská farmaceutická společnost, jež má své obchodní zastoupení i v naší republice. Své léčivé prostředky dodává do celé řady lékáren, ordinací a jiných zdravotnických zařízení. Důležitou úlohu sehrávají kvalifikovaní obchodní zástupci. Pro zefektivnění jejich práce jsme firmě Krka nabídli webovou aplikaci optimalizovanou pro mobilní telefony s cílem některé aspekty práce a řízení obchodních zástupců usnadnit.

Aplikace funguje velmi jednoduše. Uživatelé mohou k zákazníkům zadávat sledované marketingové údaje jednotlivých produktů včetně drobných poznámek, které sdílí s ostatními uživateli. Když se obchodní zástupce chystá navštívit některého ze zákazníků, najde si jej v aplikaci, zjistí potřebné informace a podle výsledků schůzky je upraví. Automaticky má přehled o svých návštěvách i o hodnotách, které vyplnil v minulosti on nebo některý z jeho kolegů. Správci aplikace mají možnost sledovat a exportovat veškeré změny a aktuální informace o zákaznících. Získávají tak velmi přesná data potřebná pro řízení a plánování obchodní činnosti společnosti.

Spuštění projektu:

Říjen 2011

Líbí se vám ukázky? Kontaktujte nás, domluvíme spolupráci!

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.