Reference

KIA

Webová prezentace

Automobilka, jakou je Kia Motors Czech, nabízející na českém trhu nejen řadu oblíbených automobilů, ale také nejrůznější doplňkové služby a produkty, musí disponovat webovou prezentací splňující ty nejnáročnější požadavky. Široká základna příznivců značky Kia hledá právě zde většinu informací a webová stránka pro ně představuje důležitý zdroj novinek a dění okolo značky Kia.

MEDIA FACTORY se od května roku 2013 stará o hlavní web společnosti Kia, na němž jsme vytvářeli zcela novou strukturu včetně textace. Správa webu probíhá přes Sitecore CMS, přičemž k tvorbě obsahu je využívána řada plug-inů a interaktivních prvků. Stránka je vybudována v jazyce HTML 5 a využívá kaskádový styl CSS3. O interakci mezi JavaScriptem a HTML se stará knihovna jQuery. Webovou prezentaci rovněž optimalizujeme pro vyhledávače, abychom dosáhli co nejlepších pozic ve vyhledávání. V rámci analytiky využíváme Google Tag Manager, Google Webmaster tools a Google Analytics. Kromě správy webu také implementujeme i webové speciály a připravujeme mnoho dalších prvků pro co nejlepší výsledek z návštěvy webu Kia.cz. 

Zobrazit On-Line

Spuštění projektu:

Květen 2013

Líbí se vám ukázky? Kontaktujte nás, domluvíme spolupráci!

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.