Reference

KIA

Microsites

Malý rozsah microsite umožňuje veliký prostor pro využití kreativní grafiky, nápaditého ovládání a jedinečné navigace. Důležitou roli představuje použití HTML 5 a CSS3, umožňující tyto funkcionality, a jQuery starající se o jejich interakci. V pozadí microsite pracuje náš publikační systém Baseon. Návštěvník není na našich microsite vystaven mnohdy nedůležitým informacím a může si vychutnat působivé efekty s jasně definovaným sdělením. Tak jsme postupovali při výrobách microsite, které MEDIA FACTORY pro KIA vyráběla.

20 let KIA

K 20tému výročí úspěšného působení automobilky KIA na českém trhu jsme vyrobili speciálně věnovanou microsite.  S akčními modely KIA Rio a Venga Anniversary se netradičně a velice působivě seznámíte pouhým skrolováním myši nebo použitím šipek. Nechybí zde ani postranní navigační panel. To kdybyste se na microsite ztratili, nebo se chtěli nechat znovu uchvátit nádherně zpracovanými fotografiemi. Na microsite se necháte rychle unést kouzlem vybraných KIA modelů, proto zde nechybí možnost přímého sjednání testovací jízdy.

KIA cee'd Anniversary

Modelová řada Kia cee'd se těší veliké popularitě. Svou přízeň si získala nejen díky ikonickému vzhledu, ale i úchvatnému interiéru a širokou paletou nadstandardní výbavy. To všechno a mnohem více jsme zakomponovali do microsite, věnované akčním modelům cee'd Anniversary. Skrolovací efekt vás doslova vtáhne na ulici s okolo projíždějícím cee'dem, do interiéru celého vozu nebo přímo za volant hlavního hrdiny celé microsite. Po návštěvě naší microstie budete mít o krok blíže k rozšíření fanouškovské základny modelu Kia cee'd.

KIA Select

KIA Select představuje revoluci ve financování vozů Kia podle vás. Každé tři roky se můžete rozhodnout, zda si svůj vůz Kia ponecháte, vyměníte ho za nový nebo jednoduše vrátíte. Unikátní nabídka představuje ideální příležitost pro vznik microsite, kterou MEDIA FACTORY efektivně zpracovala pro ještě snadnější pochopení procesu Kia Select financování. Na microsite se necháte svést vozem Kia od showroomu, přes českou přírodu ve všech jejích ročních období, až po kruhový objezd, který symbolicky završí vaši cestu rozhodnutím o budoucnosti vašeho vozu Kia. Po cestě se samozřejmě také dozvíte vše podstatné, co při rozhodování o Kia Select potřebujete vědět.

Líbí se vám ukázky? Kontaktujte nás, domluvíme spolupráci!

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.