Reference

Hypoteční banka

Virtuální pobočka

Virtuální pobočka
Virtuální pobočka

Virtuální pobočka je první službou svého druhu v ČR. Kdokoli má možnost promluvit si s hypotečním specialistou po internetu. Prostřednictvím videohovoru se spojí s bankéřem Hypoteční banky a zeptá se ho na všechno, co souvisí s tématem. S bankéřem lze hovořit také skrze chatovací okno. Bankovní specialisté jsou k dispozici ve večerních hodinách, tedy v době, kdy už mají téměř všechny banky zavřeno, zatímco většina lidí si naopak může udělat čas. Virtuální pobočka tedy představuje přesně ten případ, kdy jsou moderní telekomunikační technologie využity k tomu, aby lidem co nejvíce usnadnily život.

Po technické stránce bylo třeba zajistit kvalitu audiovizuálního přenosu a důkladně zabezpečit hovor, aby se citlivé informace nemohly dostat do rukou třetích osob. MEDIA FACTORY pro Virtuální pobočku ovšem nevytvořila pouze software: webdesigneři se postarali také o grafickou podobu uživatelského rozhraní. To se nese v duchu korporátní zelené a zásad snadné použitelnosti. Přichystali jsme rovněž videoprůvodce, který názorně krok ta krokem instruuje uživatele, jak novou službu využívat.

Zobrazit On-Line

Spuštění projektu:

Září 2011

Získaná ocenění:

IT Produkt roku 2011 – finále


WebTop100 – 3. místo v kategorii Marketingový nástroj (Hypotéka po webu, VP je součástí toho webu)

Líbí se vám ukázky? Kontaktujte nás, domluvíme spolupráci!

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.