Reference

Exclusive Tours

Web

Exclusive Tours se specializuje na luxusní cestování všech druhů a vyjma Antarktidy a Arktidy do všech destinací světa. Tematické cesty za dobrodružstvím, romantikou a relaxací, sportovním vyžitím či zážitky spojené s poznáním nebo ochutnávkou vína a gastronomie.  To vše je s Excluxive Tours díky prvotřídnímu servisu a odborné osobní konzultace nadosah všem milovníkům luxusního cestování.

 Cestování na míru je jednou z hlavních domén Exclusive Tours a tomu také odpovídala naše práce na webové prezentaci, která je ušitá na míru dle požadavků. Na webu se snoubí luxusní designové provedení s přehlednou navigací a působivými fotografiemi. Vedle všech přehledně uspořádaných informací se na stránce nachází zajímavá záložka Můj výběr, ve které si můžete schraňovat své oblíbené destinace a hotely. Odeslání seznamu na email či export do PDF je pak samozřejmostí.

 V pozadí webu pracuje náš CMS Baseon a celá stránka je optimalizována pro vyhledávače (SEO). Po spuštění jsme rovněž spravovali úspěšné PPC kampaně. Díky lokalizaci si na exclusivetours.cz přijdou na své kromě česky a anglicky hovořících uživatelů i ruští návštěvníci. 

Zobrazit On-Line

Spuštění projektu:

Listopad 2012

Líbí se vám ukázky? Kontaktujte nás, domluvíme spolupráci!

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.