Reference

Contin

Interní software

Informační systém COS vytvořený na zakázku pro společnost CONTIN s.r.o. byl uveden do provozu v srpnu 2011. Společnost CONTIN s.r.o. je partnerem předních českých pojišťoven, jako dodavatel služeb typu likvidace pojistných škod. Systém je provozován prostřednictvím webového rozhraní, tj. pro jeho využití není nutná žádná instalace.

Systém COS řeší správu pojistných událostí osmi různých typů (např. Havarijní pojištění, Povinné ručení, Živelní pojištění), správu zakázek příslušících k danému typu pojistné události (např. Prohlídka, Likvidace), správu více druhů rolí uživatelů pro individuální práci se systémem (např. partneři, likvidátoři), evidenci interní a externí komunikace, zasílání notifikačních emailů dle požadavků.

V roce 2013 bylo realizováno napojení IS COS na interní systém zpracování pojistných událostí České kanceláře pojistitelů (ČKP). V rámci napojení došlo k rozsáhlému rozšíření systému, tj. delegace škodných a pojistných událostí ze systému ČKP do systému COS, přenos dat ČKP->COS->ČKP – textové informace, soubory (doc, xls, jpeg, pdf, atd.), propojení workflow obou systémů – závislost činností na schválení/potvrzení druhé strany.

Systém byl definován s vazbou na kontrolní mechanizmy, které zajišťují plnohodnotnou práci a manažerskou kontrolu na různých úrovních.

Zobrazit On-Line

Spuštění projektu:

Srpen 2011

Líbí se vám ukázky? Kontaktujte nás, domluvíme spolupráci!

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.