Reference

Česká pošta

Pošta Online

Pošta Online již svým názvem dosti napovídá, kterým směrem se snaží být zákazníkům České pošty nápomocna. Webová stránka v sobě skrývá moderní nástroj pro pohodlné využití služeb České pošty a zároveň přidává řadu šikovných nástrojů. Cílem Pošty Online bylo oddělit veškeré informace o České poště a její nabídce od speciálních elektronických online služeb. Některé komplexnější typy služeb vyžadují registraci v Klientské zóně, avšak řada služeb je poskytována bez nutnosti registrace a přihlášení.

MEDIA FACTORY realizovala grafický návrh webu a HTML šablony, které jsou stejně jako hlavní portál České pošty nasazené na podnikovém portálu Liferay. Kompletní nabídka online služeb je zakomponována přehledně do 3D vizualizované pobočky, která se od své reálné předlohy až na jeden podstatný rozdíl téměř neliší. Nesetkáte se zde s frontami a všechny vaše požadavky budou vyřízeny online ve stylu 21. století.

Zobrazit On-Line

Spuštění projektu:

Březen 2014

Líbí se vám ukázky? Kontaktujte nás, domluvíme spolupráci!

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.