Reference

BEST

Nový web

BEST
BEST

Jen takové stránky jsou dobré, najde-li na nich uživatel, co hledá. Touto jednoduchou premisou jsme se řídili, když jsme vytvářeli nový web pro BEST. Za tímto účelem jsme využili naše know-how v oblasti uživatelského testování. Na reprezentativním vzorku jsme provedli sérii simulací reálných situací. Webovou architekturu on-line prezentace společnosti BEST jsme tedy postavili na empirických základech.

Design internetových stránek ctí korporátní identitu BEST a naši webdesignéři se řídili pravidly jednoduchosti a účelnosti. Uživatelé tak snadno a rychle najdou potřebné informace. Základem je přehledný on-line katalog, v němž každý rychle a správně nalezne výrobek, který potřebuje. Katalog doplňují vzorkovny nazývané ARCH CENTRA a seznam BEST studií, kde zákazník získá profesionální rady. 

Celý portál běží na Baseonu, což je náš oceňovaný CMS. Návštěvnost nového portálu BEST jsme také podpořili kvalitní optimalizací pro vyhledávače (SEO) a také PPC inzeráty.

Zobrazit On-Line

Spuštění projektu:

Březen 2012

Líbí se vám ukázky? Kontaktujte nás, domluvíme spolupráci!

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.