Historie

Historie MEDIA FACTORY sahá do roku 2002. V tomto roce se společnost stala zakládajícím členem Asociace poskytovatelů internetových řešení a v roce následujícím produktovým partnerem TUESDAY Business Network. V prvních letech se specializovala především na vývoj sofistikovaných webových aplikací a budovala vlastní developerský tým.

Nejstarší projekty jsou spojeny se vznikem společnosti GLOBE Internet v roce 1999. Z té se v roce 2004 po vstupu významného nadnárodního investora stalo ACTIVE 24, jehož byla MEDIA FACTORY (pod hlavičkou A24 MEDIA FACTORY) dceřinou společností. V tomto roce se rovněž stala členem sdružení registrátorů domén CZ.NIC .

V roce 2005 došlo k osamostatnění společnosti a přejmenování na MEDIA FACTORY Czech Republic a. s. V letech 2006 až 2008 MEDIA FACTORY připojila ke své specializaci také kreativní tým a rozšířila portfolio služeb o kreativní návrhy řešení, design a další marketingové prvky.

V roce 2008 společnost rozšířila pestrou nabídku služeb o on-line komunikaci a komplexní internetové kampaně a stala se tak full-service digitální agenturou.

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.