Aktuality

17. května 2012

Zbrusu nový web Zdravotní pojišťovny MV ČR

V MEDIA FACTORY jsme rádi za každou příležitost podílet se na užitečných projektech. A právě spolupráce se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra České republiky nám tuto možnost dala. Webová prezentace, jak jsme ji připravili, slouží jak pojištěncům samotným, tak plátcům pojištění a spolupracujícím lékařům. Smyslem její existence je poskytovat důležité informace všem, kteří si Zdravotní pojišťovnu MV ČR zvolili za patrona svého zdraví.

20 let tradice a stability

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky, která nese kódové označení 211, je tady pro své klienty již od roku 1993. Za tu dobu si vysloužila pověst kvalitního poskytovatele pojištění, což dokládá mimo jiné fakt, že je největší zaměstnaneckou pojišťovnou v zemi.

Jde s dobou, a proto nabízí služby tak, aby byly co nejjednodušeji dostupné. Tzv. Karta života je souhrnem důležitých údajů o zdravotním stavu pojištěnce, která svým rozsahem nemá mezi zaměstnaneckými zdravotními pojišťovnami v České republice obdoby. Je dostupná také ve verzi pro chytré mobilní telefony s operačním systémem iOS a Android. Veškeré podstatné informace má tedy klient k dispozici, kdykoli potřebuje.

 

Jednoduše a přehledně, prosím

Nové webové stránky pojišťovny vznikaly s důrazem na přehlednost a jednoduchý, moderní vzhled. Stanoveným cílem bylo poskytnout všem návštěvníkům potřebné informace tak, aby neměli sebemenší problém s jejich vyhledáním. Web je proto rozdělen do sekcí, které jsou určeny jednotlivým skupinám pojištěnců, plátců pojištění a lékařů.

Základ webu tvoří CMS Baseon, díky kterému je možné snadno vkládat a editovat například aktuální obsah, upravovat podobu jednotlivých stránek nebo pracovat s úložištěm dokumentů. Po zaškolení je tak klient schopen plnohodnotné správy stránek na každodenní bázi. Zároveň však MEDIA FACTORY stále poskytuje konzultace a technický servis.

Sdílejte na síti: