Aktuality

5. dubna 2012

Web Fakultní nemocnice v Motole v novém

Fakultní nemocnice v Motole má nové internetové stránky, které vyrobila společnost MEDIA FACTORY. Návštěvníka stránek na první pohled zaujme nový vzhled i lepší ovládání webu. Hlavním cílem změn bylo zpříjemnit, zjednodušit a zrychlit orientaci v komplikovaném systému fakultní nemocnice.

„Aby hlavní stránka webu byla uživatelsky přívětivá a dávala smysl, prováděli jsme rozsáhlé uživatelské testování. Věřím, že se nám to povedlo. Stránky jsou nyní přehledné a nově například nabízejí pomůcku pro starší lidi v podobě možnosti zvětšení písma." informovala Alena Huminskaya z MEDIA FACTORY, která měla vznik nového webu na starosti.

Zásadní proměnu zažil internetový časopis Motol in. Dříve byl k dispozici ke stažení ve formátu PDF. Nyní si jej zájemci mohou pohodlně přečíst on-line ve zbrusu nové čtečce.

Také průvodce areálem motolské nemocnice si internetoví uživatelé užijí v novém kabátě. „Plán nemocnice budeme rozšiřovat. Zanedlouho bude interaktivní. Jedním kliknutím se virtuálně dostanete do budovy, do které potřebujete," dodala na závěr Huminskaya.

Celý web je spravován přes Baseon, oceňovanou publikační platformu z dílny MEDIA FACTORY. Sjednocení obsluhy tak velmi zjednodušilo a urychlilo práci na obsahu stránek.

 

Sdílejte na síti: