Aktuality

4. června 2015

Vrchol komfortu s mobilní aplikací a vířivkou USSPA

Během uspěchaného a hektického dne se vidina připravené vířivky jeví jako skvělá myšlenka. Ode dneška stačí vyndat svůj smartphone, zkontrolovat teplotu vody, a už se jen těšit na večer doma. Český výrobce prémiových vířivek a masážních bazénů USSPA ve spolupráci s MEDIA FACTORY vytvořili mobilní aplikaci, s jejíž pomocí ovládnete svou spa pohodlně a na dálku ze svého chytrého mobilního telefonu.

Meziroční nárůst počtu majitelů chytrých telefonů a tabletů neustále roste. Téměř třetina populace České republiky vlastní smartphone a 13% populace tablet. Chytré mobily, se díky své technické vybavenosti pasovaly do téměř všehoschopného partnera, který nás doprovází na každém kroku. Aplikace poté hardwarovým schopnostem chytrých telefonů prodlužují ruce, pomocí níž jsme schopni ovládat nejrůznější zařízení. K televizím, rádiím, hodinkám a jiným zařízením se nyní přidávají i chytré vířivky a bazény USSPA.

Produkty společnosti USSPA již samy o sobě nabízí nevídané možnosti nastavení pro jedinečný zážitek spojený s koupelí ve vířivkách a bazénech. S nově vyvinutou mobilní aplikací máte možnost ovládat nastavení teploty vody, nastavení filtrace a blokování topení, nastavení úsporného režimu, ovládání světel a jednotlivých pump a mnoho dalšího. V aplikaci jsou zároveň vidět všechny logy z vířivky. Komunikace probíhá přes bluetooth, avšak pokud nejste v potřebném dosahu, tak roli vzdálené správy převezme internet. Celá aplikace je multijazyčná, a kromě anglické a české verze je připravena na lokalizaci i do jiných jazyků. Mobilní aplikace je dostupná pro operační systém iOS (iPhone, iPad) a rovněž existuje verze pro systém Android společnosti Google.  

Sdílejte na síti: