Aktuality

18. listopadu 2016

Úspěch na Web Top 100

Po roce se nám opět podařilo zabodovat v soutěži WEB TOP 100. Vodafone získal 1. místo a Hypoteční banka 2. místo ve svých kategoriích. Je to vizitka dobré spolupráce našich týmu s těmito klienty.

30. srpna 2016

Hypoteční banka s inovovaným webem

Rok 2016 byl ve znamení zásadnějších úprav na frontendu i backendu hypotečního webu. V navázanosti na celkové předělání kalkulaček, kdy došlo k jejich sdružení, proběhla optimalizace zdrojového kódu, zejména frontendu, pro dosažení lepšího výkonu. A dále jsme zlepšovali bezpečnostní parametry.

8. dubna 2016

MF + VF = VSL

aneb proč je Vodafone jedním z našich nejoblíbenějších klientů

10. března 2016

Informace k útoku DROWN

Bezpečnostní analytici nedávno odhalili novou bezpečnostní chybu DROWN. Tato chyba se dá zneužít k napadení šifrované komunikace na webu. Útočník by díky tomu mohl odposlouchávat citlivá data jako např. přístupové údaje, čísla kreditních karet apod. Podle zpráv by se tato zranitelnost dotýkala zhruba třetiny světových serverů.

6. srpna 2015

E-shop BEST ve výrobě

Právě jsme dokončili technologickou analýzu e-shopu společnosti BEST

2. července 2015

BEST v novém designu

Největší český výrobce betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu, společnost BEST, nám svěřila redesign svého webu. Důvěru vedení firmy BEST jsme získali díky ucelenému konceptu orientovanému na uživatele, lepší vizualizaci produktu a na optimalizaci nákupního procesu.

4. června 2015

Vrchol komfortu s mobilní aplikací a vířivkou USSPA

Během uspěchaného a hektického dne se vidina připravené vířivky jeví jako skvělá myšlenka. Ode dneška stačí vyndat svůj smartphone, zkontrolovat teplotu vody, a už se jen těšit na večer doma. Český výrobce prémiových vířivek a masážních bazénů USSPA ve spolupráci s MEDIA FACTORY vytvořili mobilní aplikaci, s jejíž pomocí ovládnete svou spa pohodlně a na dálku ze svého chytrého mobilního telefonu.

3. června 2015

Logo a vizuální styl projektu Study in Prague vzniklo v MEDIA FACTORY

Pětice pražských vysokých škol láká studenty ze zahraničí prostřednictvím projektu Study in Prague. U nás vzniklo logo a vizuální identita včetně podrobného manuálu vizuálního stylu. Přesvědčte se sami, že design máme skutečně rádi!

17. února 2015

Nová kampaň na Kia Sorento od MEDIA FACTORY / Digital Vision

V polovině února spatřila světlo světa digitální kampaň na Kia Sorento nové generace, kterou jsme připravili – jak jinak – pro Kia Motors Czech.

6. února 2015

MEDIA FACTORY partnerem Tiviko, chytré aplikace pro výběr TV programů

Společnost TIVIKO s.r.o. představuje upgrade oblíbené aplikace TIVIKO pro platformu Android – vybrat si z programu tisícovky českých i zahraničních TV kanálů je zase o něco jednodušší. A my v MEDIA FACTORY jsme rádi, že jsme k tomu mohli svým partnerstvím přispět.

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.