Aktuality

3. června 2015

Logo a vizuální styl projektu Study in Prague vzniklo v MEDIA FACTORY

Pětice pražských vysokých škol láká studenty ze zahraničí prostřednictvím projektu Study in Prague. U nás vzniklo logo a vizuální identita včetně podrobného manuálu vizuálního stylu. Přesvědčte se sami, že design máme skutečně rádi!

Stejně tak, jako je rozmanitá krajina a historie České republiky, tak je rozmanité i zcela nové logo projektu Study in Prague. Logo se skládá ze siluet významných pražských budov včetně siluety svatého Václava. Logo ve vybraných stavbách odráží bohatou historii hlavního města, potažmo českých zemí. Vystihuje pestrost dějin, které se do tváře Prahy zapsaly na první pohled rozličnou architekturou od gotiky po modernu. Na rozmanitost Prahy odkazuje rovněž paleta pestrých barev, které mají v příjemci navnadit libé pocity a sdělit, že Praha je živé a otevřené historické město.

Společně s logem jsme v MEDIA FACTORY dali vzniknout i celkovému vizuálnímu stylu projektu. Hravé barvy tak prostupují celkovou komunikací Study in Prague, se kterou se budou studenti a široká veřejnost v nadcházejících letech setkávat.   

Sdílejte na síti: