Aktuality

21. května 2012

Kalkulačka PFKB jako první v ČR ukáže váš budoucí důchod

Penzijní fond Komerční banky vyvinul a společně s MEDIA FACTORY jako první penzijní fond na trhu uvádí on-line kalkulačku, která dokáže spočítat, jaké budou vaše důchodové příjmy jak ze státního systému, tak z dalších dvou pilířů. Klientům pomůže naplánovat postupné spoření na dobu důchodového věku a pomůže s rozhodnutím, jaké nástroje zvolit.

Důchodová reforma bez tajemství

 

Situace kolem důchodů a jejich reforem se někomu může zdát nepřehledná, mnoho lidí přesně neví, jaké změny nabyly platnosti a co si s nimi počít. Z toho důvodu přichází Penzijní fond KB s komplexní důchodovou kalkulačkou. Tato webová aplikace je velmi jednoduchá k použití: stačí vyplnit základní údaje a nechat si spočítat, jak to s vašimi příjmy v důchodu může vypadat. Kalkulačka také poradí, jestli je pro vás výhodné vstoupit do druhého pilíře důchodového systému, a ukáže, kolik si naspoříte ve třetím pilíři, tedy systému, do kterého se transformuje současné penzijní pojištění.

 

Kalkulačka: základní informace do minuty

 

Nespornou výhodou důchodové kalkulačky je její snadné použití. Množství informací o důchodové reformě můžete získat na webových stránkách PF KB, které také vznikaly ve spolupráci s MEDIA FACTORY. Pokud se v problematice penzí orientujete lépe, nabízí vám kalkulačka možnost podrobnějšího zobrazení informací o výpočtu. Máte také možnost si celý výpočet uložit ve formátu PDF, odeslat jej na e-mail, vytisknout si jej nebo rovnou kontaktovat specialistu, který vám poradí, jak se v připravované důchodové reformě orientovat.

Sdílejte na síti: