O Media Factory

MEDIA FACTORY je přední česká internetová agentura. Spoluzakládali jsme prestižní oborovou organizaci Asociace dodavatelů internetových řešení, patříme mezi členy digitální sekce Asociace komunikačních agentur a náš systém řízení jakosti je certifikován dle normy ISO 9001:2008. Máme vlastní kreativní a vývojářský tým. Specializujeme se na individuální řešení pro zákazníky, kteří vyžadují kreativitu, kvalitu a jedinečnost.

Naše hodnoty

Jsme zkušený tým profesionálů a odborníků a vždy se snažíme uplatňovat hodnoty, které naše projekty odliší a dají nám náskok před konkurencí. Tytéž hodnoty nabízíme i našim klientům.

  • kvalita a originalita
  • zkušenost a inovace
  • efektivita a flexibilnost
  • technologie a kreativita
  • profesionální a osobní přístup

Společenská odpovědnost

Nejsme lhostejní ke svému okolí. Kromě toho, že sami neplýtváme zdroji energie a recyklujeme odpady, vyrábíme ekologická média pro prezentaci a obchod. Naše weby a aplikace šetří ve výsledku tuny papíru. Než zadáte do tisku katalog produktů, firemní časopis nebo novoročenku, zamyslete se nad tím, kolik papíru ušetříte, rozhodnete-li se pro elektronickou formu publikace. Zmenšíte svou uhlíkovou stopu a do marketingového rozpočtu získáte prostředky navíc.

Podporujeme

Snažíme se aktivně pomáhat těm, kteří to skutečně potřebují. Podporujeme sport, kvalitní projekty neziskových organizací i výjimečné kulturní instituce a události. Poskytujeme své služby pro dobrou věc, formou sponzoringu nebo jen tak pro radost.

Sdílejte na síti:

Napište nám

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám ozveme zpět. Pište na e-mail info@mediafactory.cz nebo využijte kontaktní formulář.