Kariéra

Hledáme SCRUM MASTERA, který nám pomůže zkvalitnit a zefektivnit práci týmu

Jsi zodpovědný, komunikativní a umíš naslouchat? Dokážeš agilně plánovat, analyzovat a řešit problémy, podporovat a motivovat tým na cestě k lepším výsledkům? Náš SCRUM tým tě bude milovat :)

Náplň práce:

  • organizace, nastavování cílů a agendy v rámci SCRUM schůzek
  • zajišťování, aby všichni členi týmů byli v souladu s nastavenými cíli a aby doručený výsledek práce měl kvalitu očekávanou zákazníky
  • plánování, průběžné monitorování a upravování týmových kapacit (capacity planning, burndown chart, velocity…)
  • mentoring a podpora členů týmů v rámci SCRUM metodologie
  • systematická práce na vlastním vzdělávání i vzdělávání týmu v oblasti agilních metodik vývoje
  • navrhování a vedení dalších rozvojových aktivit v týmu

Požadavky:

  • dobrá znalost agilních metodik a principů vývoje
  • alespoň rok zkušenosti s vedením týmu (v roli SCRUM mastera, popř. jako koordinátor agilního týmu)
  • schopnost mentorovat, koučovat i vhodně motivovat členy týmu, pozitivní přístup a maximální nasazení
  • zaměření na IT a přímá zkušenost v rámci vývoje SW velkou výhodou, ideálně VŠ vzdělání v IT
  • velmi dobré komunikační a koordinační dovednosti
  • schopnost komunikace v angličtině

Co ti nabídneme?

  • neformální a slušné jednání, příjemnou atmosféru
  • moderní kanceláře v centru Prahy, flexibilní pracovní dobu
  • pěkný plat a benefity, u kterých si sám volíš, za co je budeš čerpat

Půjdeš do toho s námi? Ozvi se na jobs@mediafactory.cz, připoj své CV a domluv si s námi schůzku.

Sdílejte na síti:

Zaujala Vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám své CV a portfolio mailem nebo přes kontaktní formulář a my se vám ozveme!