Kariéra

JUNIOR PROJECT MANAGER

Digitální agentura Media Factory hledá nového kolegu. Potřebujeme člověka, kterého nevykolejí žádný zádrhel a vezme každý požadavek za svůj. Člověka, který dobře a rád komunikuje, oplývá organizačními schopnostmi a umí zabojovat za zájmy svých klientů. Jsi to právě Ty?


Co u nás budeš dělat?

  • Tvým hlavním úkolem bude komunikace s našimi dlouhodobými klienty a zastřešení realizace jejich požadavků na úpravu a rozvoj webových aplikací. Společně s klientem tak budete nacházet a realizovat ta nejlepší řešení pro malé a středně velké požadavky.


Jsi náš člověk?

  • Kromě výborných komunikačních a organizačních schopností, uvítáme také Tvé zkušenosti s procesem tvorby webových aplikací. Požadujeme základní orientaci v pojmech jako UX, grafika, analytika, HTML, PHP atd. Uvítáme také prokazatelné zkušenosti z digitální agentury a s odbavováním servisních požadavků. A v neposlední řadě hledáme hlavně parťáka, který skvěle zapadne do našeho týmu.


Tobě nabízíme:

  • Skvělý, sehraný a přátelský tým, který Tě nikdy nenechá ve štychu. Odpovídající finanční ohodnocení s mnoha benefity (stravenky, multisport karta, vzdělávání, …), možnost využití home office, sick days a celou řadu dalších výhod. A především práci, která Tě bude bavit, rozšíří Ti technické znalosti a vyzkoušíš si práci v Agile.


Zaujali jsme Tě?

  • Pokud ano, napiš nám na email jobs@mediafactory.cz a o všem si popovídáme u nás v kanceláři.

Sdílejte na síti:

Zaujala Vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám své CV a portfolio mailem nebo přes kontaktní formulář a my se vám ozveme!