Kariéra

OFFICE MANAGER

V MEDIA FACTORY vyhlašujeme pátrání po schopném člověku, který je známý pod pseudonymem office manager a když byl viděn naposledy, říkalo se o něm, že má super vlastnosti. Zdobí ho totiž skvělé komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost a dokáže pro firmu doslova dýchat. A my ho chceme najít!


Co Tě čeká, když se nám přihlásíš:

  • Tvým denním chlebem bude administrativní činnost. Budeš mít na starosti chod kanceláří a jejich zásobování (kancelářské potřeby, občerstvení), povedeš administrativní a organizační agendu včetně vystavování faktur. Nemine Tě ani příprava podkladů pro účetnictví i mzdy a tvorba reportů.
  • Pořád budeš s někým komunikovat. Telefonicky, e-mailem i osobně. A díky Tobě se budou u nás návštěvy cítit jako doma.
  • Tvé nápady uvítáme také v organizačních záležitostech. Rádi jezdíme na teambuildingy a pořádáme firemní akce. Na Tobě bude, abys naplno využil/a své organizační schopnosti a dal/a jsi ruku k dílu.


Super vlastnosti, které u nás potřebuješ:

  • Nechceme jich po Tobě mnoho, ale musí být super. Patří mezi ně spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, týmový duch a příjemné vystupování.


Až Tě lapíme, zadarmo to nebude:

  • Očekávat u nás můžeš dobré finanční ohodnocení se spoustou bonusů a zaměstnaneckých výhod. Jistě oceníš také zázemí stabilní společnosti, moderní a příjemné kanceláře a v neposlední řadě mladý a fajn kolektiv, se kterým se nudit nebudeš.

Pokud Tě to už na útěku nebaví, ozvi se nám na email jobs@mediafactory.cz a o všem si popovídáme u nás v kanceláři.

Sdílejte na síti:

Zaujala Vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám své CV a portfolio mailem nebo přes kontaktní formulář a my se vám ozveme!