Kariéra

Máš rád výzvy? Hledá se vývojář, který do toho půjde s námi

Pojď s námi proměnit kancelář v továrnu na dokonalé weby a aplikace. Ale neboj, není to dřina. Pracovat u nás je zábava. Hledáme mezi nás PHP vývojáře, který nám pomůže svými nápady se zajímavými projekty. Máme portfolio plné významných klientů, jakými jsou např. Vodafone, O2 Family nebo Renomia. Šikovného juniora vše rádi naučíme, zkušeného seniora zase podpoříme v realizaci nových nápadů do vývoje.

Co děláme?

V našich agilních týmech pracujeme na mnoha klientských projektech i na rozvoji interní platformy, která je postavena na Zendu (postupem času se přepne na Symfony).

  • Projekty řešíme na Symfony, Laravelu (OctoberCms) a Slimu
  • Pracujeme s ElasticSearchem
  • Pro komunikaci využíváme REST nebo SOAP

Pracovní procesy řešíme v krátkých sprintech, každodenně se potkáváme na standupech, máme rádi TDD a BDD, provádíme CodeReview, párově programujeme a hrajeme si s Dockerem. Naše pravidelné dev meetingy pak slouží ke vzájemnému sdílení zkušeností, poznatků a znalostí.

Nebude to zadarmo…

Kromě zajímavé práce na tebe čeká odpovídající ohodnocení, mnoho (nejen vzdělávacích) benefitů (přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, team buildingy, šipky, fotbálek, boxovací pytel, částečně flexibilní pracovní doba i množnost využívat home office.

Tak co? Půjdeš do toho s námi?

V případě zájmu nám napiš na email  jobs@mediafactory.cz, a zbytek už si řekneme u nás u dobré kávy

Sdílejte na síti:

Zaujala Vás nabízená pracovní pozice?

Pošlete nám své CV a portfolio mailem nebo přes kontaktní formulář a my se vám ozveme!